Anerka Makina - Abkant Presler
Loading...

abkant pres, cnc abkant

DAHA HIZLI VE HASSAS BÜKÜMLER, KULLANICI DOSTU KONTROL UNITELERI, SINIRSIZ YETENEKLER,

rmt ABKANT pres MODELLERİ

B-SMART SERİSİ

 • Bükme Kuveti: 60 - 450 TON
 • Bükme Boyu: 2m - 6m
 • Standart 3 Eksen CNC, Opsiyonel 5 Eksen
 • Tandem Uygulamaları
 • Çukursuz, zemin üstü kurulum
B-SMART serisi Abkantları yüksek çene açıklığı, strok ve boğaz derinliği ile üretim maliyetlerini düşürmeniz için tasarladık. Bu avantajlar sayesinde B-SMART serisi abkatlarda basitten komplekse bir çok bükümü rahatlıkla yapabilirsiniz. B-SMART serisi gelişmiş özellikleri ve ekonomik fiyatı ile en çok satılan abkantlarımızdır.
RMT Revolution Machine Tools Press Brakes Thumbnail

B-GENIUS SERİSİ

 • Bükme Kuveti: 60 - 450 TON
 • Bükme Boyu: 2m - 6m
 • Standart 5 Eksen CNC, Opsiyonel 14+ Eksen
 • Tandem,Tridem, Quadro Uygulamaları
 • Çukursuz, zemin üstü kurulum
B-GENIUS serisi abkantları daha hızlı ve hassas kompleks büküm ihtiyaçlarınız için geliştirdik. Yüksek hızlı servo motorlu arka dayama opsiyonları sayesinde seri üretim işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. CNC bombeleme ile tam boyda bükümlerinizin doğruluğu sağlanır. Üç boyutlu grafik kontrol ünitesi sayesinde büküm programlarınızı rahatlıkla hazırlayabilir, büküm öncesinde adım adım büküm sıralamasını gözlemleyebilir, çarpma tespiti sayesinde bükümlerinize en uygun kalıpları seçebilirsiniz. B-GENIUS serisi abkantların yüksek çene açıklığı, strok ve boğaz derinliği sayesinde uzun kalıplar kullanarak tam boyda ve derin veya kutu formdaki bükümlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
RMT Revolution Machine Tools Press Brakes Thumbnail

B-GIANT SERİSİ

 • Bükme Kuveti: 600 - 3600 TON
 • Bükme Boyu: 4m - 12m
 • Standart 5 Eksen CNC, Opsiyonel 14+ Eksen
 • Tandem,Tridem, Quadro Uygulamaları
B-GIANT büyük seri abkantları ağır tonajlı büküm ihtiyaçlarınız için geliştirdik. İşinize ve çalışma alanınıza en uygun ilave otomasyon sistemleri sayesinde ağır bükümlerinizi de zahmetsizce yapabilmenize olanak tanıyacak anahtar teslim çözümler sunmaktayız. Özellikle aydınlatma direkleri, gemi sanayi ve damper üretimi gibi devasa işleri daha az çalışanla ve daha az yer gereksinimiyle yapabilmeniz için çözümler üretiyoruz. Bu sayede işçilik ve üretim maliyetlerinizi ciddi oranda düşürüyoruz.
RMT Revolution Machine Tools Press Brakes ThumbnailRMT abkant pres GENEL özellİkler

RMT Press Brake Features and Benefits

RMT Press Brakes

güçlü gövde tasarımı

RMT Abkant preslerin güçlü tasarıma sahip gövdeleri, sertifikalı ve yüksek dayanımlı çeliklerden tek parça kaynaklı olarak imal edilmiştir. Max tonajda min esneme olacak şekilde statik ve dinamik analizler yaparak tasarlanmıştır. Bu sayede yıllarca dayanıklılığını ve hassasiyetini korur. Tüm standart gövdelerimiz 10 yıl garanti altındadır.
Gövdenin her iki yanında konumlandırılmış hassas hidrolik silindirler üst tablanın yukarı - aşağı hareketini 0.01 mm hassasiyet ile sağlar. Tüm bunlar sayesinde mükemmel ve tekrarlanabilir bükümler elde edilir.


VERİMLİLİĞİNİ ARTTIR

RMT Abkant Presler yüksek strok, çene açıklığı ve boğaz derinliğine sahip tasarımı sayesinde uzun kalıplar gerektiren derin bükümleri rahatlıkla yapmanıza olanak tanır. Rakiplerin bir çok modelinde üst tabla yataklaması ayakların iç kısmında yer alır. Bu da derin kutu formdaki bükümlerin üst tabla yataklamasına çarpmasına sebep olur, ayak açıklığı verimli bir şekilde kullanılamaz.
RMT abkantlarda üst tablanın gövdeye yataklaması dıştan yapılmıştır, bu sayede iki ayak arasındaki mesafe kısıtlamasız kullanılabilir.

RMT Press Brakes

RMT Press Brakes

hassasİyetİnİ VE HIZINI  arttır

Arge departmanımız RMT Abkant Presleri daha hızlı ve hassas büküm talepleriniz üst klasman komponentler kullanarak tasarladı. Tüm modellerde üst tablanın serbest düşme ve geri dönüş hızları pazardaki diğer makinalardan daha hızlı yapıldı. Özellikle serbest düşme sonrası presleme hızına geçişte oluşan bekleme sıfıra indirgendi. Bu sayede büküm süreleri minimize edilmiş oldu.
Tüm bu yenilikçi tasarım anlayışı ile RMT abkant presleri rakiplerinden bir adım öne taşıyarak hassasiyetinizi ve verimliliğinizi arttırmayı sağladık.


güvenle çalış

RMT abkant presleri maksimum emniyetinizi sağlayacak şekilde tasarladık. Üst tablaya bağlı AKAS-LC  Laser güvenlik sistemi ile büküm alanı içinde operatörün el ve parmak sıkışma riskini ortadan kaldırdık. Lazer güvenlik sistemini her yükseklikteki kalıba göre rahatlıkla ayarlanabilecek şekilde tasarladık. Swichli yan ve arka kapaklar sayesinde güvenlik zafitlerinin oluşmasını engelledik.

RMT Press Brakes

RMT Press Brakes

kısıtlamasız rahatça çalış

İleride Wila tipi hidrolik tutucular mı kullanmak istiyorsunuz? Hiç sorun değil. İhtiyacınıza uygun tüm kalıp bağlama sistemleri tek makinada elinizin altında.
RMT abkant preslerde değiştirilebilir üst tabla çenesi sayesinde farklı üst kalıp bağlantı standartlarını makinanıza rahatlıkla adapte edebilirsiniz. Üstelik çene açıklığınız azalmadan.

 

bize ulaşın

BİZE ULAŞIN

TELEFON
+90 224 411 0605
ADRES
Anerka Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Çalı Mah. 10. Sok. No:3 16130
Nilufer / Bursa / Türkiye