Anerka - Fiber Lazer, Fiber Lazer Kesim Makinaları
Yükleniyor...

Anerka Makina Fiber Lazer Kesim Makinaları

DAHA HIZLI VE HASSAS KESİMLER, KULLANICI DOSTU KONTROL UNITESI, SINIRSIZ YETENEKLER,

>
RMT KYSON

RMT KYSON Series Fiber Laser Revolution Machine Tools

RMT KYSON Serisi fiber lazerleri en son teknolojileri kullanarak tasarladık ve üretiyoruz. KYSON Fiber Lazerler; hızı, hassasiyeti, dayanlıklılığı ve düşük kullanım maliyetleri ile işletmenize değer katar.

RMT KYSON Series Fiber Laser Revolution Machine Tools

hassasiyet

Lazer kesme makinalarında kesim hassasiyeti en önemli faktörlerden biridir. RMT KYSON Fiber Lazerler 0.02 mm doğrulukla çalışmaktadır.

hız

Rekabetçi olabilmek için kesme hızlarının yüksek olması gerekir. RMT KYSON Fiber Lazerler en hızlılar arasında yer alır.

PERFORMANs

RMT KYSON Fiber Lazerleri seri kesim işlerinizde 7/24 çalışabilecek şekilde tasarladık. KYSON işinizi doğrulukla tamamlar.

güç

RMT KYSON Fiber Lazerler ile 25 mm kalınlığında çelik levhaları rahatlıkla kesebilirsiniz.

verimlilik

Enerji tasarruflu RMT KYSON Fiber Lazerler daha az sarf malzeme ihtiyacı duyarlar. Bu sayede her yıl  çok büyük tasarruf yapmış olursunuz.

kullanıcı dostu

RMT KYSON Fiber Lazerlerin yazılımını kolaylıkla herkesin kullanabileceği şekilde tasarladık.

güvenlik

Bizim için güvenliğiniz herşeyden önemlidir. Bu sebeple RMT KYSON Fiber Lazerllerde onlarca güvenlik sistemi standart olarak yer almaktadır.

kalite

Makinalarımızı imal ederken en kaliteli kullanıyoruz. Buna en ileri teknolojileri de eklediğimizde, üstün kaliteli RMT KYSON fiber lazerler meydana geliyor.

tasarım

RMT Arge ekibinde farklı uzmanlıklardan parlak mühendisleri ve tasarımcıları biraraya getirdik. Dünyanın dörtbir yanından gelen işbirlikleri sayesinde size RMT fiber lazerleri bütçenizi zorlamadan işinizi büyütmeniz için geliştirdik.


PERFORMANs

RMT KYSON Fiber (Diyot) Lazerler gerçek bir mühendislik harikasıdır. Ince kalınlıklardaki sacları muthiş hızlarda kesme yeteneğine sahiptir, 25 mm kalınlığa kadar sorunsuz kesimler yapılır. Co2 lazerlerin aksine fiber lazerler alüminyum, pirinç ve bakır gibi lazer ışınını yansıtıcı malzemeleri de rahatlıkla keserler.


TEkNOLOjİ

Endüstride devrim gerçek fiber lazerler ile yapılmıştır. Müthiş kesme hızları, yüksek kesim kalitesi ve verimliliği sayesinde diğer lazerlere kıyasla yatırımının geri dönüşünü kısa sürede sağlar. Fiber lazerlerler sadece verimliliğinizi arttırmakla kalmaz, düşük işletme maliyeti ve neredeyse bakım gerektirmemesi sayesinde tasarruf sağlar.

 


KYSON SERİSİ fiber lazer KESME KAPASİTELERİ

2 KW LAZER GÜÇ KAYNAĞI
NORMAL SAC (O2) 16mm
NORMAL SAC (N2) 6mm
PASLANMAZ ÇELİK 10mm
ALÜMİNYUM 8mm
PİRİNÇ 5mm
BAKIR 5mm
3 KW LAZER GÜÇ KAYNAĞI
NORMAL SAC (O2) 20mm
NORMAL SAC (N2) 6mm
PASLANMAZ ÇELİK 12mm
ALÜMİNYUM 12mm
PİRİNÇ 6mm
BAKIR 6mm
4 KW LAZER GÜÇ KAYNAĞI
NORMAL SAC (O2) 22mm
NORMAL SAC (N2) 8mm
PASLANMAZ ÇELİK 16mm
ALÜMİNYUM 16mm
PİRİNÇ 10mm
BAKIR 8mm
5 KW LAZER GÜÇ KAYNAĞI
NORMAL SAC (O2) 25mm
NORMAL SAC (N2) 8mm
PASLANMAZ ÇELİK 20mm
ALÜMİNYUM 16mm
PİRİNÇ 12mm
BAKIR 10mm
6 KW LAZER GÜÇ KAYNAĞI
NORMAL SAC (O2) 25mm
NORMAL SAC (N2) 8mm
PASLANMAZ ÇELİK 20mm
ALÜMİNYUM 16mm
PİRİNÇ 12mm
BAKIR 10mm

KYSON SERİSİ FİBER LAZER GALERİ


KYSON FİBER LAZER TEKNİK ÖZELLİKLER
TERCİHİNİZ NEDEN RMT OLMALI?

RMT Revolution Machine Tools Press Brakes Thumbnail

TUTKULU

RMT ve Anerka Makina olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya tutkuyla bağlıyız. bizim için bir gururdur. Bizler imalat sanayinin ekonomimizin bel kemiği olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin başarılarını ve karlılığını sağlayacak en verimli çözümleri onlara sunmak bizim en önemli görevlerimiz arasındadır.
RMT Revolution Machine Tools Press Brakes Thumbnail

KALİTE

Arge ekibimiz piyasadaki en yenilikçi, hızlı ve hassas fiber lazer makinalarını tasarlamıştır. Makinalarımızı imal ederken en kaliteli ve bilinen malzemeleri kullanıyoruz. Buna en ileri teknolojileri de eklediğimizde, üstün kaliteli RMT fiber lazerler meydana geliyor.
RMT Revolution Machine Tools Press Brakes Thumbnail

SERVİS

Bizler makinalarımızın her zaman arkasındayız. Makinalarımızın verimli çalışması için gerekli tüm desteği yanınızda hissedebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

TELEFON
+90 224 411 0605
ADRES
Anerka Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Çalı Mah. 10. Sok. No:3 16130
Nilufer / Bursa / Türkiye