Atakan Nerminer - Anerka
Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

sac ısleme makinaları devrimı
ana sayfa / HAKKIMIZDA

Eger bir makinaya ihtiyacın varken almazsan, kendini bir gün o makinanın parasını ödemis, ancak sahibi olamamıs bulursun.                            

Henry Ford
Anerka Makina sektörde 20 yılı aşan tecrübeye sahip Atakan Nerminer ve Ramazan Kaba tarafından 2016 yılında Bursa' da kurulmuştur.

Firmamız Amerikan RMT firmasının Amerika dışındaki tüm ülkeler için bayilik ve teknik servis hizmetini vermektedir. RMT firması kurulduğu günden itibaren sac işleme makinalarının tasarımını, üretimini ve ticaretini yapmaktadır.
Ağırlıklı faliyet gösterdiğimiz sac işleme makinaları; fiber lazerler, abkant presler, giyotin makaslar, silindir ve profil bükmeler, kombine makaslar, şerit testereler ve direk kaynak makinalarıdır.
Ayrıca her türlü ikinci el sac işleme makinası alım-satımı ve tamir-bakımını da yapmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun özel tasarımlar yapmak ta hizmetlerimiz arasındadır.

Bizler sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümlerin tespit ve temini için memnuniyetle kullanmaktayız.
Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, kusursuz hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyattır. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. prensibiyle çalışan Anerka Makina, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Revolution Machine Tools (RMT), founded by long time industry leader Kyle Jorgenson, is a metal fabrication machine tools company. RMT’s design team has created the most innovative and precise tools in the North American market today. We have partnered with leading manufacturers to build our designs to our stringent specifications in state of the art manufacturing facilities. RMT’s main focus is in large cutting, forming, and rolling machines for the metal fabrication industry. RMT’s research and development team has created the most innovative, fast, durable and accurate machines in the industry. Our machines are all backed by a strong warranty and an outstanding service team dedicated to keeping your machines operational. We understand the time value of money and how expensive downtime can be.

With the fabulous growth and popularity of RMT machinery in the United States, we started receiving many requests from customers in Europe, the Middle East, Africa, and Asia. We are proud to have partnered with ANERKA as our International arm of RMT and the only authorized dealer for RMT products outside of the United States. ANERKA is led by trusted industry professionals who are dedicated to helping customers get the machinery they need to help their company grow and become more successful. With RMT and ANERKA, customer service is number one!

STEVE LARSEN / COO REVOLUTION MACHINE TOOLS

BİZE ULAŞIN

TELEFON
+90 224 411 0605
ADRES
Anerka Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Çalı Mah. 10. Sok. No:3 16130
Nilufer / Bursa / Türkiye